offic2

Cari Takip Ön Muhasebe Programı

Basit arayüzü sayesinde kolay kullanılabilir, çok fazla işlem karmaşası gerektirmeyen, barkod desteği ile sadece müşteri, stok ve satış işlemlerini yapabileceğiniz, yaptığınız işlemlerin detaylı raporunu alabileceğiniz bir program mı arıyorsunuz?

 

Müşterilerinize hızlı satış yapmanızı sağlayan Cari Takip Ön Muhasebe Programı işyerinize hız ve performans kazandıracak. Barkod desteği ile firmanızda en hızlı şekilde işlemlerin yapılmasını sağlayacaktır. Ticari Hesap Cari Takip Programı ile kasa defterinden kurtulacak, müşterilerinize ait alacak verecek durumunu anında görüntüleyebileceksiniz. Program ile Hızlı satış yapabilir, ürünlerinizin ve müşterinizin ayrıntılı bilgilerini saklayabilir, ürünlerinizin stoklarını tutabilir ve bu bilgileri anında görüntüleyebilirsiniz.

Ticari Hesap Cari Takip Programında tüm işlemler en basit hale indirgendiğinden 7′ den 70′ e herkes zorlanmadan çok rahat kullanabilir.

Ticari Hesap Cari Takip Programı küçük ve orta ölçekli, satış işlemi yapan tüm işletmelerde rahatlıkla kullanılabilir.

Basit arayüzü sayesinde kolay kullanılabilir,çok fazla işlem karmaşası gerektirmeyen, İşlemlerin detaylı raporunu alabileceğiniz bir program mı arıyorsunuz?

 

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir