kolay muhasebe cari program

Muhasebe Programı nın 10 Özelliği

1. İstediğin Yerde Ön Muhasebe ‘ye erişebilmeni sağlar!

heryerden erişim muhasebe programı

heryerden erişim muhasebe programı

Bir haftalık tatilde bile aklın işte mi? Evde, ofiste, tatilde, teknede, istediğin yerde cari hesaplarına, faturalarına, gelirine giderine ulaş, hesabına her yerde hakim ol.

2. İstediğin zaman ön muhasebe olanağı sunar!

Gece uykunda ödemelerle ilgili bir soruyla mı uyandın? Hemen hesabına erişip işin aslını öğren, uykuna rahat rahat kaldığın yerden devam et.

3. Lisans ve donanım maliyeti yoktur! Gerçekten!

muhasebe programı fiyatları

muhasebe programı fiyatları

Tüm faturalar, maliyetler girişimcinin üstüne geliyor değil mi? Online ön muhasebe programlarında donanım yatırımı gereksinimi, kullanıcı bazında yüksek lisans bedelleri yok. Chrome, Safari, Firefox istediğin tarayıcından giriş yap, hemen kullanmaya başla!

4. Gelirini giderini kolaylıkla takip etmene yardımcı olur!

Gelir giderini öğrenmek için birilerine danışmak zorunda mı kalıyorsun? Hiç gerek yok, Paraşüt kullanırsan, istediğin an istediğin yerde gelir giderlerini kontrol edebilir, kimseye muhtaç olmazsın.

5. Harcamalarını bilinçli yapmana olanak sağlar!

Her zaman her istediğini alabilir misin? Belki hayır ama ne zaman nereye harcama yapabileceğini ancak planlıysan bilebilirsin. Gelir, giderini tutan bir ön muhasebe programı ne zaman gerçekten artıda olduğunu sana dürüstçe söyler.

6. Harcamalarını bilinçli yapmana olanak sağlar!

En güzel gider hangi giderdir? Tabii ki planlı olanı. Hiçbir ödemeye hazırlıksız yakalanma, ödemelerini önceden gör, defansını kur.

7. Hiçbir zaman hazırlıksız yakalatmaz!

Peki ya paraların ne zaman geleceğini bilmekten güzel ne var? Giden ödemelerine hakimsin ama paranın ne zaman geleceğini bil ki tahsilatlarını zamanında yap.

8. Gelirlerinin de ne zaman geleceğini bilmeni sağlar!

İşler büyüdüğünde kontrolü kaybetmekten mi korkuyorsun? Bırak işler büyüdükçe büyüsün, kolay raporlamalarla hesapların üzerinde hakimiyetin olsun.

9. Anlaşılır, hayat kurtaran raporlar sunar!

Peki ya veriler kaybolursa? Kaybolmaz. Eğer Ticari hesap programını kullanıyorsan verilerin dünyanın en güvenli sunucularında saklanır, her gün yedeklenir, istediğin her an ulaşabil diye seni bekler.

10. Anlaşılır, hayat kurtaran raporlar sunar!

Ücretsiz ve sınırsız desteği ile Ticari Hesap Programı; kullanıcısının her zaman yanında!

Yapmanız gereken sadece üye olmak, hatırlatma ve iş takibini muhasebe programı ticari hesap’a bırakın!

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir